سِدرا پرو - پیاده سازی محصولات SAPسِدرا پرو - پیاده سازی محصولات SAPسِدرا پرو - پیاده سازی محصولات SAP

صنایع تولید محصولات دارویی و بهداشتی

Life Science

امروزه شرکت های دارویی مرکز سلامتی و بهداشت  هر کشور هستند و اولین چالشی که در هنگام توسعه با آن رو به رو می شوند  روند کنونی پروسه تجاری آن ها است.

از آنجا که صنایع دارویی اهمیت ویژه داشته و دارای روند های خاص خود می باشند، SAP  از یک راهکار مبتنی بر صنعت  (Industry Solution) به اسم Life Science  استفاده می کند.

شعار SAP  در این زمینه این است که “تکنولوژی های دیجیتالی کلید اصلی در نوآوری و خلاقیت هستند”. 

در فضای رقابتی موجود در بازار ها قطعا نو آوری همراه با استاندارد بودن یک مزیت بزرگ و یک فاکتور اصلی برای موفقیت محسوب می شود. 

مزایای استفاده از Life Science

  • آیین نامه و استاندارد تعریف شده برای دستگاه هایی دارویی : استفاده از  یک بهروش مناسب(GMPs) برای تولیدات انبوه دارویی یکی ویژگی مهم می باشد
  • استاندارد درمان هدفمند سلول و ژن : روش های درمانی جدید به یک بستر استاندارد نیاز دارند تا بتوان در آن کارایی و تولید را افزایش داد.
  • پایداری در صنعت داروسازی: پایداری برای یک تجارت اهمیت زیادی دارد، استفاده از بسته بندی های قابل بازیافت و مناسب با محیط زیست از برندها محافظت کرده و باعث رشد آنها شود
  • بیو تکنولوژی و شرکای داروساز: SAP  با همکاری با شرکای تجاری خود در زمینه دارویی به راه حل های سریعی در زمینه دارویی دست پیدا کرده که می توان به همکاری آن در واکسیناسیون کویید 19 اشاره کرد. 
life science

ابداعات SAP و شرکای آن در در صنایع دارویی و بهداشتی

SAP Intelligent Clinical Supply Management

مدیریت هوشمند تامین بالینی به مفهوم استفاده از تکنولوژی‌های هوشمندانه و نوآورانه در فرآیندها و سیستم‌های تأمین مواد پزشکی و تجهیزات بالینی در حوزه بهداشت و درمان می باشد. هدف این اقدامات این است که با بهبود کارایی، افزایش دقت، و افزایش شفافیت در زنجیره تأمین، مدیریت هوشمند تر را در محیط‌های بالینی فراهم نماید و این راهکارها کمک می کند تا زنجیره های بالینی کوتاه تر شده و نسبت به تغیرات منعطف تر شوند.

SAP Batch Release Hub for Life Sciences

در صنعت داروسازی و علوم پزشکی، اطمینان از اطلاعات دقیق و صحیح در هر مرحله از زنجیره تأمین و تولید بسیار حیاتی است. در این راهکار تمامی این مسیر به صورت اتوماتیک اتفاق می افتد، شما خیلی سریع می توانید با یکپارچه سازی اطلاعات از منابع مختلف نیاز های خود را برای خط تولید تراز و هماهنگ کنید.

SAP Cell and Gene Therapy Orchestration

سیکل درمان افراد باید با یکدیگر در هماهنگی باشد تا بتوان اطمینان حاصل کرد که داروها به دست افراد صحیح برسند و به نوعی بتوان جامعه هدف را بهتر کنترل کرد.

SAP Business Network for Life Sciences

شبکه تجاری SAP میتواند به شرکت های تولید صنعتی کمک نماید تا به اختلالات و اشکالات در زنجیره تامین با سرعت بیشتری واکنش دهند. میتوان به راحتی مسیری را که یک ماده خام در طول زنجیره تولید طی میکند را رصد نمود. تسهیل توزیع داروها، کاهش هزینه، مدیریت داده‌های اصلی و سریال سازی به طور اتوماتیک برای تولیدات دارویی مطابق با قوانین کشور هدف را میتوان در این ماژول استفاده کرد

SAP S/4HANA

در حال حاضر محصول اصلی شرکت SAP یعنی S/4HANA بهترین نرم افزار ERP در جهان است

در انتها تمامی راهکار های SAP در زمینه علوم پزشکی و دارویی به شما کمک میکند تا زنجیره تامین بالینی خود را بهینه کرده و محصولات دارویی خود را سریع تر در بازار عرضه نمایید.

 

سایر راهکارهای مبتنی بر صنعت