سِدرا پرو - پیاده سازی محصولات SAPسِدرا پرو - پیاده سازی محصولات SAPسِدرا پرو - پیاده سازی محصولات SAP

تحول دیجیتال با S/4HANA

SAP S/4HANA، راه‌حل کسب و کار نسل جدید دنیای دیجیتال

SAP S/4HANA یک راهکار سازمانی مبتنی بر فناوری نرم‌افزاری جهت برنامه ریزی منابع سازمانی در شرکت‌های متوسط و بزرگ است که توسط شرکت SAP SE توسعه یافته است. این سیستم جانشین نسل‌های قدیمی SAP یعنی SAP R/3 و SAP ECC6 است که با تکنولوژی جدید پایگاه داده HANA بهینه شده است.

 SAP S/4HANA یک راه‌حل هوشمند ERP است که شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا از هر فرصتی در دنیای دیجیتال استفاده کنند، زمان، زمان غلبه بر چالش‌های امروز و گرفتن فرصت‌های فردا و بازگشت از سنتی به دیجیتال است. SAP S/4 HANA که تمام مزایای انعطاف پذیری، سرعت و فناوری پیشرفته را در یک پلتفرم ترکیب می‌کند، به شما امکان می‌دهد به دانش بلادرنگ دسترسی داشته باشید.

با SAP S/4HANA شما می‌توانید :

  • فرایندهای مالی خود را دیجیتالی کنید.
  • زنجیره تامین خود را کنترل کنید.
  • چرخه‌های عمر محصول را به طور موثرتری مدیریت کنید.
  • عملکرد خاص صنعت خود را بهبود بخشید.
  • و کارهای بیشتری را با S/4HANA انجام دهید.

چرا سازمان ها از SAP استفاده می‌نمایند

شرکت SAP با ارایه راهکارهای متنوع در حوزه‌های فرایندی مختلف با قابلیت یکپارچگی و ماژولار بودن و با برخورداری از به روش‌های صنایع مختلف این امکان را فراهم ساخته که مشتریان بتوانند حوزه های فرایندی خود را بر اساس روش‌های مورد نیاز خود در بستر یک نرم افزار یکپارچه و جامع مکانیزه نمانید.

ماژول‌های SAP-ERP به 3 دسته اصلی ماژول‌های مدیریت لجستیک، مدیریت مالی و مدیریت سرمایه‌های انسانی تقسیم می‌شود. ماژولار بودن SAP به خوبی این امکان را برای مشتریان فراهم ساخته که بتوانند بتدریج و در فازهای مختلف، ماژول‌ها را در سازمان خود مستقر نمایند و حتی هر ماژول را به تدریج و پرداختن به جزییات بیشتر مستقر کنند.

ماژولار بودن

یکپارچگی در کلیه سطوح

قابلیت توسعه توسط مشتری

مبتنی بر روش‌های صنایع

جامعیت و پوشش حداکثری

قابلیت اعتماد و امنیت داده ها

برنامه‌ریزی یکپارچه

در دسترس بودن داده‌ها در لحظه

راهکارهای SAP

راهکارهای SAP S4/HANA به دو دسته اصلی راهکارهای مبتنی بر فرایند و مبتنی بر صنعت تقسیم می شود . در حوزه صنعت SAP برای بیش از 30 صنعت مختلف راهکار مختص آن صنعت ارائه می‌نماید.

راهکارهای SAP در حوزه های فرآیندی

SAP متناسب با هر صنعتی ، حوزه های فرایندی آن صنعت را از طریق ماژول های خود پشتیبانی می کند. ماژول های SAPبه سه دسته اصلی ماژول های مالی ، لجستیک و سرمایه های انسانی تقسیم می شوند.

راهکارهای SAP در حوزه صنعت

با بیش از پنجاه سال تجربه، SAP با همکاری با بیش از هزار کمپانی در سطح جهانی به راهکار های خلاقی در صنعت دست پیدا کرده است.

این راه کار ها در طی زمان به بهروش(Best practice) تبدیل شده اند و هرکدام به عنوان یک (Industry solutions) در SAP ارائه شده اند.

در حال حاضر 30 راهکار صنعتی توسط SAP ارائه شده است

از این راهکار ها می توان به حوزه های مختلفی همچون خرده فروشی(Retail) ، بیمه(Insurance)، نفت گاز و انرژی(oil, Gas and Energy) و … اشاره کرد.

این راهکار ها در SAP با تی کد های IS شروع می شوند.