سِدرا پرو - پیاده سازی محصولات SAPسِدرا پرو - پیاده سازی محصولات SAPسِدرا پرو - پیاده سازی محصولات SAP

SAP Business one

SAP Business one

یک راه حل ERP واحد و مقرون به صرفه برای مدیریت کل کسب و کار کوچک شما – از حسابداری و امور مالی، خرید، موجودی، فروش و روابط با مشتری گرفته تا گزارش و تجزیه و تحلیل شرکت SAP محصولی قدرتمند را برای شرکت‌های متوسط و کوچک با نام Business One ارائه کرده است. این راه حل یکپارچه (ERP) برای مدیریت کل کسب و کار کوچک و متوسط بسیار مقرون به صرفه می‌باشد بطوری که می‌تواند کلیه چرخه سازمان و فرایند‌های کلیدی سازمان در ابعاد کوچک و متوسط را پوشش دهد. از جمله قابلیت‌های این محصول می‌توان به فعالیت‌های حسابداری و امور مالی، خرید، انبارو کنترل موجودی، فروش و مدیریت ارتباط با مشتریان، عملیات تولید، مدیریت خدمات و گزارشات تحلیلی اشاره کرد.

SAP Business One به شما کمک می‌کند تا فرایندها را ساده‌تر و کارآمد تر کرده و یک نگرش کلان نسبت به کسب و کار خود به دست آورید، به طوری که بتوانید سریع عمل کنید و بر اساس اطلاعات بلادرنگ تصمیم بگیرید تا به رشد سودآور سازکان کمک کنید.

SAP Business One برای شرکت‌های کوچک و متوسط طراحی شده است تا با سازکان رشد کنند، لذا این سیستم  انعطاف پذیرو ماژولار و در عین حال قدرتمند طراحی شده است و با رابط کاربر پسند خود، استفاده از آن ساده است.

از جمله مزایای این سیستم عبارتند از:

  • بهبود فرایندهای سازمانی بر اساس بهروش ها (Best Practice)
  • یکپارچه سازی فرایندهای سازمانی
  • سرعت بخشیدن به فرایندهای سازمان
  • بهبود کیفیت و دسترسی سریعتر به اطلاعات در لحظه
  • یکپارچه سازی داده‌ها و اطلاعات سازمان
  • امکان تحلیل و آنالیز اطلاعات در لحظه