سِدرا پرو - پیاده سازی محصولات SAPسِدرا پرو - پیاده سازی محصولات SAPسِدرا پرو - پیاده سازی محصولات SAP

با خدمات ما آشنا شوید

پیاده سازی و استقرار

مجموعه سدراپرو با تکیه بر تجارب خود و با بهره گرفتن از جدیدترین متدولوژی پیاده سازی SAP یعنی SAP ACTIVATE اقدام به پیاده سازی سیستم SAP S/4HANA می‌نماید. رویکرد ما در پیاده سازی، بهره برداری حداکثری از حوزه‌های SAP با توجه به حدود (Scope) پروژه در کمترین زمان قابل انجام می‌باشد. این رویه منجر به ثبت رکوردهای پیاده سازی در کمترین مدت توسط مجموعه سدراپرو شده است.

علاوه بر استقرار SAP S/4HANA، سدراپرو در حوزه استقرار سیستم‌های SAP Business One , Microsoft Dynamics , Power BI و BPMS (BIZAGI) نیز خدمات دهی می‌کند.

مشاوره و امکان سنجی

مسائلی که بسیاری از کارفرمایان به دنبال پاسخ آن هستند، مانند:

  • پیاده سازی چه زمانی برای شرکت ما مناسب است؟
  • آیا ما باید ویژگی‌های خاصی در خودمان ایجاد کنیم؟
  • پرسنل ما آماده استفاده از این سیستم‌ها هستند؟
  • آیا ما پیش نیازها را رعایت کرده ایم؟
  • چه محدوده‌ای برای شرکت ما مفید یا ضروری است؟
  • و ….

سدراپرو پاسخ تمام این سوالات را در انتهای پروژه‌های امکان سنجی به مشتریان خود ارائه می‌کند.

این پروژه‌ها با ابعاد هزینه‌ای حدود 10 تا 15 درصد پروژه اصلی می‌باشند و با زمانی در حدود 2 الی 3 ماه قابل انجام هستند.

پشتیبانی و ارتقاء

یکی از دغدغه‌های سازمان‌ها بعد از استقرار یافتن سیستم، دریافت خدمات پایدار پشتیبانی و رفع مشکلات رخ داده یا اجرایی نمودن فرایندهای جدید سازمان و اعمال تغییر در فرایندهای جاری می‌باشد. سدراپرو با تکیه بر دانش فنی مشاوران خود و تجارب پیاده سازی که در حوزه‌های مختلف صنعت داشته است، آمادگی دارد تا در زمینه پشتیبانی، به سازمان‌های مختلف خدمات ارائه نماید.

همچنین پس از گذشت مدتی از استقرار و بکارگیری سیستم، یکی دیگر از موارد حائز اهمیت، ارتقاء سیستم به نسخه های جدید است زیرا SAP در بروزرسانی های خود امکانات و Appهای جدیدتری به مشتریان خود ارائه می‌نماید. همین موضوع موجب تمایل سازمان‌ها به ارتقاء سیستم‌های جاری به نسخه‌های جدیدتر می‌شود. سدراپرو امکان دسترسی به نسخه‌های جدید SAP را داشته و بر همین پایه خدمات ارتقاء را به مشتریان ارائه می‌نماید.

بیشتر بخوانید

S/4Hana